Strefa TermoEXPO w ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy 10-11.09.2019

W dniach 10-11 września 2019 r. Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W Warszwskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie.

 

Ideą każdych targów jest prezentacja oferty wystawców konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to z jednej strony międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne technologie mobilne, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej stworzymy również Strefę TermoEXPO.

Strefa TermoEXPO skierowana jest do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu to możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz szansa na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.

Do udziału w planowej strefie zapraszamy:

  • producentów i dystrybutorów: inteligentnych systemów grzewczych (pompa ciepła, kotłów, kotłowni, nagrzewnic gazowych ,grzejników, instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych), systemów izolacyjnych, energooszczędnej stolarki otworowej, pokryć, konstrukcji i akcesoriów dachowych,
  • firmy związane z budownictwem energooszczędnym, pasywnym, zeroenergetycznym i dodatnio energetyczny,
  • producentów i dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych,
  • producentów systemów oszczędzania i kumulowania energii, systemów zdalnego nadzoru i kontroling oraz optymalizacji zużycia energii.

Szczegółowe informacje: www.reenergyexpo.plwww.termoexpo.pl

 

Źródło: https://www.gramwzielone.pl/trendy/34197/kolejna-edycja-targow-energii-odnawialnej-re-energy